Remziye Güvenç

Yönetim Kurulu Başkanı

Remziye Güvenç

1956 yılında Denizli’de tekstilci bir ailenin kızı olarak doğdu. Eğitim ve öğrenim hayatına Denizli’de devam etti. 2003 yılında eşi Ali Rıza Güvenç’in vefat etmesiyle, Güvenç’te Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. İş hayatına başladıktan sonra Güvenç’te birçok yeniliğe imza atan Remziye Güvenç, aynı zamanda Gümüş Su Arıtma’nın yönetim kurulu başkanlığını da üstlendi. Hem Güvenç’te hem Gümüş Su Arıtma firmasında atılan yenilikçi adımlar birçok kesimin dikkatini çekti ve Remziye Güvenç birden fazla iş kadını ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Denizli Sanayi Odasında ilk meclis kadın üyesidir. Bugün halen daha Güvenç’te sürdürmekte olduğu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Rukiye Gökkaya

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Rukiye Gökkaya

1971 yılında Denizli’ de doğdu. Eğitim ve öğrenim hayatını Denizli’de sürdürürken, aynı zamanda dış giyime ve dikime olan merakı onu tekstil hayatına bir adım daha yaklaştırdı. Gençlik döneminde özgünce tasarlayıp dikmiş olduğu bir elbise ödüle layık görüldü ve kendi tasarladığı elbise defilede yerini aldı. 2000’li yıllarda ticarete atıldı ve özel bir markanın ürün satış liderliğini üstlendi. 2010 yılında Güvenç’te Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başladı. 2013 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde kadın girişimciliği ve yöneticilik ile ilgili çeşitli eğitimler aldı. Şu an Güvenç’te yönetici kadrosunda yerini almakta ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.

Doğan Arkadaş

Yönetim Kurulu Üyesi Fabrika Direktörü

Doğan Arkadaş

1978 yılında Denizli’de doğdu. İlkokuldan liseye kadar olan eğitim öğrenim dönemini Denizli’de devam etti ve ardından yükseköğretimi tamamlamak üzere Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Kimya bölümünden mezun oldu. Hemen akabinde iş hayatına atıldı, özel bir şirkette 2 yıl boyunca İşletme Şefi olarak çalıştı. 2003 yılında Güvenç firmasında Laboratuvar Şefi olarak işe başladı. Uzun seneler farklı pozisyonlarda olmak üzere; İşletme Şefi, Satın Alma Uzmanı, İşletme Müdürü ve Genel Müdür olarak görevlerini tamamladı. Şu an yönetici kadrosunda yerini almakta ve Yönetim Kurulu Üyesi Fabrika Direktörü olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Nuri Gökkaya

Yönetim Kurulu Üyesi Ticaret ve Finans Direktörü

Nuri Gökkaya

1964 yılında Denizli’de doğdu. Çocukluk dönemini Belçika’da geçirdi, ardından tekrar ailesiyle Türkiye’ye geri döndü ve eğitim, öğrenim hayatına Denizli’de devam etti. Aileden gelen tekstil kültürünü küçük yaşta kavradı ve kendi evlerindeki iplik dokuma tezgahında kumaş dokumayı öğrendi. Gençlik döneminde  ise ticarete atılarak tekstil piyasasında hakimiyetini sağladı.  1987 yılında bir ev tekstil firması kurdu. 2003 yılında ikinci şirketi havlu baskı firmasını kurdu. 2005 yılında Güvenç firmasına geldi ve yönetici kadrosunda yerini aldı. Şu an halen daha Güvenç yönetiminde, Yönetim Kurulu Ticaret ve Finans Direktörü olarak çalışmalarını yürütmektedir.

cengiz

Cengiz Işlakça

Genel Müdür

Cengiz Işlakca

1969 yılında Denizli’de doğdu. 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü okudu. Eğitim sürecini tamamlamasıyla birlikte çalışma hayatına atıldı. 30 yıl boyunca tekstilde farklı, iplik dokuma, boyahane, hazır giyim gibi alanlarda yer aldı ve çeşitli iş deneyimleri kazandı. Bununla birlikte enerji yönetimi ile ilgili birçok eğitimlere katılarak sürekli olarak kendisini geliştirdi ve yeniledi. 2016 yılında Güvenç firmasında işe başladı. 2022 yılında Makine Enerji Müdürlüğünden, Genel Müdürlüğe terfi oldu. Şu an halen daha görevine devam etmekte ve çalışmalarını yürütmektedir.

duygu-sena

Duygu Sena Önce

Muhasebe ve Mali İşler Müdürü

Duygu Sena Önce

1977 yılında Burdur’da doğdu.1994 yılında tekstil ihracatı yapan bir firmada muhasebeci olarak işe başladı. 2001 yılında kariyerinde ilerleyerek tekstil boya işlemi yapan bir firmada Muhasebe Müdürü olarak terfi etti. Muhasebe, finansman, insan kaynakları ve maliyet muhasebesi konusunda uzmanlık aldı. 2011 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanına sahip oldu. Aynı sene içinde Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası çalışanlar listesinde yerini aldı. 2014 yılında kariyerine ara vermeden devam ettiği iş hayatına Güvenç’te Muhasebe ve  Mali İşler Müdürü olarak işe başladı ve görevine halen daha devam etmekte olup çalışmalarını yürütmektedir.